• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
TFA 31.4008.02 Weatherhub Akıllı Ev Sıcaklık ve Nem Gözlem Seti
TFA 31.4008.02 Weatherhub Akıllı Ev Sıcaklık ve Nem Gözlem Seti

TFA 31.4008.02 Weatherhub Akıllı Ev Sıcaklık ve Nem Gözlem Seti

5,00
Fiyat : ₺1.573,93  + KDV
KDV Dahil : ₺1.857,23
₺154,77 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

TFA 31.4008.02 Weatherhub Akıllı Ev Sıcaklık Nem Gözlem Seti

TFA Weatherhubİsviçre Malı Hassas Nem Sensörü

TFA 31.4008.02 Weatherhub; ev, ofis ve iş yerinizde iç ve dış ortamların sıcaklık ve nem değerlerini gözetim altında tutmak ve uzaktan izlemek için akıllı bir sıcaklık ve nem takip sistemidir.
Sistem, 30.5043.01 "Cosy Radar" dijital sıcaklık ve nem ölçer, 30.3303.02 Weatherhub sıcaklık ve nem transmitterı, gateway, LAN kablosu ve güç adaptörü ile paket halinde gelir. 

Hava durumuna bağlı olarak hava kalitesi bozulabilir. "COSY RADAR" seti ile iç mekan ortamınızı kolayca ve özel olarak iyileştirebilir, küflenmeyi kalıcı olarak önleyebilir ve böylece daha sağlıklı yaşayabilirsiniz. İç ve dış mekan iklimi aynı anda kontrol edilir ve WEATHERHUB Uygulaması size doğrudan akıllı telefonunuzda özel havalandırma önerileri sunar. 

"COSY RADAR" seti 3 parçadan oluşmaktadır: 
1) "COSY RADAR" sıcaklık ve nem ölçer, bulunduğu yerdeki sıcaklık ve nem hakkında sizi bilgilendirir; Yatak odasında, kreş, bodrum veya kiler. Yenilikçi, uzun vadeli radar ekranında kalıcı bir küflenme riskini hemen tespit edebilirsiniz. İsviçre malı hassas nem sensörü ile yüksek doğrulukta ve hızlı ölçüm yapar. 
2) 30.3303.02 Weatherhub sıcaklık ve nem transmitterı ile dış ortam, depo, sera, kiler, çocuk odası, sistem-server odalarının sıcaklık nem değerlerini takip edebilirsiniz. 
3) WeatherHub Gateway (ağ geçidi), verileri Cosy Radar ve transmitterdan alır ve okumaları İnternet üzerinden bir sunucuya gönderir. WEATHERHUB Uygulaması verilere erişir, iç mekan iklimini dış mekan iklimi ile karşılaştırır ve iç mekan iklimini havalandırma, ısıtma, nem alma veya nemlendirme ile aktif bir şekilde iyileştirmek için özel öneriler sunar. 
Daha sonra uygulama, örneğin şunları bildirir: "Oda havası çok nemlidir. Havalandırma, yaşam ortamını iyileştirir. Soğuk bir oda olması durumunda, oda sıcaklığını arttırın. Aktif olarak nem alma. Küf riski!" Böylece hemen gerekli önlemleri alabilir ve konforlu ve sağlıklı iç mekan iklimi sağlayabilirsiniz. 
WEATHERHUB uygulamasıyla (iOS&Android), dünya genelinde ölçülen değerleri akıllı telefon aracılığıyla alabilir ve çok sayıda ek işlev kullanabilirsiniz. Örneğin, mevcut sıcaklık ve nem en yüksek ve en düşük değerlerle alınabilir, farklı alarm limitleri ayarlanabilir ve push mesajları bir uyarı olarak gönderilir. Son 90 günün tarihi, grafiklerde gösterilen farklı dönemlerde görülebilir ve düzenlenir. 
Sistemi 50 sensöre ve birçok başka verici türüne ekleyerek genişletebilirsiniz. Bu set ile kullanabileceğiniz farklı Weatherhub sensörlerini incelemek için buraya tıklayınız.

"COSY RADAR" ile ağ geçidi (gateway) açık alanda maksimum 100 metreye kadar, 30.3303.02 Weatherhub sıcaklık ve nem transmitterı ile ağ geçidi (gateway) açık alanda maksimum 200 metreye kadariletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir. 

Not: Kablosuz 30.3303.02 Weatherhub sıcaklık ve nem transmitterı kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz. 

Önemli Not: Weatherhub sistemi ölçülen verileri akıllı telefon veya tabletinize iletmek için 7/24 internet bağlantısı olan bir ADSL modeme ihtiyaç duyar. 
 

TFA 31.4008.02 Weatherhub Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi Özellikleri

COSY RADAR termo higrometre, sıcaklık ve nem transmitterı, ağ geçidi, ağ geçidi için güç adaptörü ve ağ kablosundan oluşan WEATHERHUB Akıllı Ev Sistemi için set 
Sıcaklık ve nem kontrolü için 
İç ve dış mekan koşullarının aynı anda kontrol edilmesi, iç mekan ikliminin aktif olarak iyileştirilmesi için somut önerilerde bulunur 
İç ortam için sıcaklık ve nem göstergeli COSY RADAR termo higrometre 
Uzun süreli nem radarı (3 saat / 24 saat / 7 gün / 30 gün), küfün sürekli riskini algılar 
WEATHERHUB ağ geçidi ile bağlantılı olarak kullanıldığında, birden fazla kullanıcı için ücretsiz uygulaması ile herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde akıllı telefon aracılığıyla verileri kontrol edebilirsiniz 
Ayarlanabilir alarm limitleri, alarm durumunda akıllı telefonara bildirim gönderir 
En az 90 günlük hafıza 
Çok sayıda ilave uygulama özelliği: maksimum fonksiyonlar, iç mekan iklimi konfor seviyesi hakkında bildirimler (örneğin, "oda havası biraz kuru") ve havalandırma / ısıtma / nem alma / nemlendirme önerileri 
Ortalama nem belirli bir süre boyunca belirli bir değerin üzerine çıktığında veya altına düştüğünde ayarlanabilir alarm (3 saat, 24 saat, 7 gün veya 30 gün) 
Son 3 saat, 24 saat, 7 gün ve 30 günlerin grafiği 
Kolay kurulum 
Sistem birçok başka verici ile genişletilebilir, 50 sensöre (868 MHz) bağlanabilir 
İOS ve Android için 
 

weatherhub sistem
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

COSY RADAR
Sıcaklık ölçüm aralığı: -10 ... +60°C
Hassasiyet: ±0.5°C
Nem ölçüm aralığı: 1% ... 99%rH
Hassasiyet: ±3% @20% ... 99%, geri kalanda ±5%
İletişim mesafesi: 100 m (açık alanda)
Pil: 2x 1,5V AAA (dahil değil)
Ebatlar: 104 x 20  x 104  mm
Ağırlık: 84 gr

30.3303.02 Transmitter
Sıcaklık ölçüm aralığı: -40°C ... +60°C
Sıcaklık Hassasiyet: ±1°C
Nem ölçüm aralığı: 0 ... 100% rh
Nem Hassasiyet: ±4%
İletişim mesafesi: 200 m (açık alanda)
Pil: 2 x 1,5V AAA (piller dahil değildir)
Ebatları: 41 mm x 35 mm x 129 mm
Ağırlık: 42 gr

 

ÜRÜN VİDEOSU:

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo