TFA Dostmann Türkiye

 

TFA Dostmann, binlerce farklı termometre, nem ölçer, datalogger, hava istasyonu, barometre, saat ve kronometre çeşidiyle Avrupa'da sektörün önde gelen firmalarından biridir. 1964 yılında kurulan şirket bir aile işletmesidir. Şirket merkezi Reicholzheim'de (Almanya, Wertheim yakınlarında) bulunmaktadır ve yaklaşık 100 kişiyi istihdam etmektedir. TFA yılda yaklaşık 80.000 siparişi işler, bu da 80 farklı ülkedeki tüketicilere 6,5 milyon ürün satışının eşdeğeridir.

TFA'nın, Reicholzheim'da mekanik termometre, barometre, nem ölçer ve pusulalar için modern bir üretim tesisi bulunmaktadır. 6.300 metrekareden fazla bir üretim alanında, her yıl iki milyon ölçüm aleti otomatik olarak kalibre edilmekte ve diğer üretim süreçleri gerçekleştirilmektedir.

Ölçüm cihazlarındaki bu temel uzmanlık TFA tarafından dijital hava durumu istasyonlarında ve saatlerinde kullanılmaktadır. TFA serisi, kendi yenilikçi teknolojileri ve özel tasarımlarıyla öne çıkıyor. TFA, ürünlerini geliştirmek için meteorologlar, BT uzmanları ve tasarımcılarla birlikte çalışır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR