TFA 35.1045.IT 'Laluna' Kablosuz Hava İstasyonu
TFA 35.1045.IT 'Laluna' Kablosuz Hava İstasyonu

TFA 35.1045.IT 'Laluna' Kablosuz Hava İstasyonu

Fiyat : ₺835,71  + KDV
KDV Dahil : ₺986,13

TFA 35.1045.IT 'Laluna' Kablosuz Hava İstasyonu

it 868 kablosuz sensorisvicre mali hassas nem sensoru

TFA 35.1045.IT 'Laluna' kablosuz hava istasyonu; kablosuz sensörü ile dış ortam sıcaklık ve nemini, ana ünite ile iç ortam sıcaklık ve nemini, dahili barometresi ile atmosferik basınç ölçen bir hava istasyonudur. Barometrik basınç değişimlerine bağlı olarak yaklaşan hava durumu için sembollerle(güneşli, bulutlu, yağmurlu) hava tahmini yapar. Geçmiş 24 saatlik basınç çubuk grafiği ve trend göstergeleri ile havanın gidişatı ile ilgili bilgi verir.

İstasyon 3 adete kadar kablosuz sensör ile aynı anda iletişim kurabilir. İsteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 30.3144.IT kablosuz sensör ile hem iç hem de dış ortamda farklı noktalarda sıcaklık ve nem takibi yapabilirsiniz.

Geçerli saat ve tarih DCF-77 radyo sinyali ile alınır. Uyandırma alarmı sizi her zaman doğru zamanda yataktan çıkartacaktır.
Ek olarak, "LALUNA" on iki farklı ay evresini görüntüler. Ve arka ışıkla, net ekran karanlıkta rahat okunabilir.

 
İç ortam iklimini kontrol etmek için sıcaklık ve nem gösterilir ve konfor seviyesi göstergesi oda ikliminin ideal olup olmadığını veya havalandırılmasının mı yoksa nemlendirilmesinin mi gerektiğini gösterir. Doğru çevresel koşulları sağlayarak, daha sağlıklı ve daha konforlu yaşam alanları yaratabilir ve aynı zamanda ısıtma maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.
Kablosuz sensör ile ana ünite açık alanda maksimum 100 metreye kadar iletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir. 

Not: Kablosuz sensör kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz.

 

 

TFA 35.1045 Hava Tahmin İstasyonu Özellikleri

Kablosuz sensör ile dış ortam sıcaklık ve nem ölçümü, 3 adet kablosuz transmitter ile iletişim kurabilir( max 100 metre)
İç ortam sıcaklık ve nem ölçümü
Atmosferik basınç ölçümü
Konfor seviyesi gösterimi ile daha kaliteli yaşam alanı
Max. min fonksiyonu
Hava tahmin fonksiyonu
Atmosferik basınç trendleri ile havanın gidişatını gözlemlersiniz
Geçmiş 24 saatlik basınç sütun grafiği
İsviçre malı hassas nem sensörü
Saat, tarih ve alarm
12 farklı sembolle ayın fazını gösterir
LED ekran ışığı
Şık alüminyum tasarım
Masaüstü veya duvara asılabilir
 

 

Teknik Özellikler:

Sıcaklık ölçüm aralığı
İç ortam: -10...+60°C
Dış ortam: -40...+60°C
Nem ölçüm aralığı
İç ortam: 20...95%
Dış ortam: 1...99%
Basınç ölçüm aralığı: 960...1040hpa
Ebatlar: 118 x 34  x 228 mm
Ağırlık: 315 g

Pil: x 1,5 V AA(dahildir)