• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
TFA 35.1150.01 'Season' Renkli Ekranlı Hava İstasyonu
TFA 35.1150.01 'Season' Renkli Ekranlı Hava İstasyonu

TFA 35.1150.01 'Season' Renkli Ekranlı Hava İstasyonu

5,00
Fiyat : ₺555,00  + KDV
KDV Dahil : ₺654,90
₺54,57 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

TFA 35.1150.01 Season Renkli Ekranlı Hava İstasyonu

 

TFA 35.1150.01 Season renkli ekranlı hava istasyonu; hava durumu tahminini hem hava sembolleriyle hem de mevsime bağlı olarak peyzaj (ilkbaharda tam çiçeklenme, yazlık yeşillikler, sarı sonbahar yaprakları veya kıraç kış) şeklinde gösterir. Hava sembolleri, ölçülen barometrik basınç değişikliklerine dayanarak yaklaşmakta olan hava durumuna dair bir tahmin sunar. Böylece dışarı çıkarken şapka veya şemsiye seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. 
Güncel hava basıncı ekranda görüntülenir ve geçmiş 24 saatlik basıncı bir çubuk grafikte gözlemleyebilirsiniz. Grafikteki eğilim ile havanın gidişatı hakkında daha net bilgiye sahip olabilirsiniz. 
Kablosuz sensör ile dış ortam sıcaklık ve nemini ölçer. 

Ana ünite dahili sensörleri ile sıcaklık ve nemi ölçer, böylece iç mekan iklimini izleyebilirsiniz. Hedeflenen ısıtma ve havalandırma ile hoş ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturabilir ve ısıtma maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. 
Sıcaklık ve nem için kullanıcı tarafından ayarlanabilir alt-üst alarm limtileri ile sesli ve görsel uyarı verir. Çiğlenme noktası ve sıcaklık indeksini hesaplayabilir. 
Ay, faza bağlı olarak, tamamen veya kısmen aydınlatılmış olarak ekranda gösterilir. 

Kablosuz sensör ile ana ünite açık alanda maksimum 80 metreye kadar iletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir. 

Not: Kablosuz sensör kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz. 
 

TFA 35.1150.01 Kablosuz Hava İstasyonu Özellikler

İki farklı parlaklık seviyesine sahip renkli ve aydınlatmalı ekran kolay okuma sağlar. Ekran yalnızca güç adaptörü takılıyken sürekli aydınlatma yapar. 
Kablosuz sensör dış ortam sıcaklık ve nemini açık alanda maksimum 80 metre mesafeden iletebilir. 
TFA 35.1150.01 renkli ekranlı hava istasyonu dış ortam sıcaklık ve nem değerleri için trend okları ile bilgilendirme yapar. Yukarı ok ile artışı, yatay ok ile sabit gidişatı ve aşağı ok ile azaldığını ifade eder.

Cihaz dahili sensörleriyle iç ortam sıcaklığını ve nemini ölçer ve ekranda gösterir. 
Sıcaklık ölçü birimi °C veya °F olarak değiştirilebilir.

Ana ünite hava durumunu gösteren renkli manzara görüntüsüyle (mevsimlere göre değişir) ve 6 farklı ikonla (Güneşli, Parçalı Bulutlu, Bulutlu, Yağmurlu, Fırtına ve Karlı) hava tahmini yapar.
TFA 35.1150.01 hava istasyonu dahili barometresi ile atmosferik basıncı ölçer ve ekranda basınç değerini gösterir. Geçmiş 24 saatlik basıncı çubuk grafik şeklinde ekranda gösterir. Basınç ölçü birimi hPa veya inHg olarak ayarlanabilir. 
Atmosferik basınç eğilimi ile basınç değerinin düşüşe veye yükselişe geçtiğini gösterebilir. Bu özellik hava durumunun gidişatı hakkında bilgi verir.
Hava istasyonu iç ve dış ortamın en yüksek ve en düşük sıcaklık ve nem değerlerini hafızaya alır ve tek bir tuşa basarak bu değerleri ekrandan inceleyebilirsiniz. Makisumum ve minimum değerler gece yarısı otomatik olarak sıfırlanır. 
TFA 35.1150.01 dijital hava istasyonu, ayarlanabilir alt ve üst limitleri ile dış ortam sıcaklık ve nem değerleri için sesli alarm verebilir. 
Cihaz çiğ noktası ve ısı indeksi hesaplayabilir. 
Ana ünite saat, tarih, haftanın günlerini (6 dilde) gösterir. Saat, 12 veya 24 saat formatında gösterilebilir. DCF fonskiyonu ile uydudan otomatik saat güncellemesi yapılabilir. DCF devre dışı bırakılabilir.
Ana ünite ay evrelerini 8 farklı ikonla (yeni ay, hilal, dolunay ...) ekranda gösterebilir. 
Hava istasyonunu masaüstü veya duvara asarak kullanabilirsiniz. 
35.1150.01, 1 x 30.3206.02 kablosuz sensör, 1 adet adaptör ve kullanma kılavuzu ile birlikte gelir.

 

Teknik Özellikler

İç Ortam Sıcaklık Aralığı

0 ... +50°C

Dış Ortam Sıcaklık Aralığı

-40 ... +60°C

Sıcaklık Çözünürlük

0.1°C

Sıcaklık Hassasiyet

±1°C

Nem  Ölçüm Aralığı

10 … 99%

Nem Hassasiyet

±5%

Nem Çözünürlük

1%

Kablosuz Sensör

30.3206.02

İletişim Frekansı

433 Mhz

İletişim Mesafesi

80 m. (max, engelsiz alanda)

Güç

Ana ünite: 3x AA 1,5 V, Adaptör

Sensör: 2 x AA 1,5V

Adaptör dahil, piller dahil değildir

Ebatlar

Ana Ünite: 175 x 32 x 165 mm

Sensör: 40 x 21 x 130 mm

Ağırlık

Ana Ünite: 333 gr.

Sensör: 47 gr.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo