• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer Isıtma Sistemi Takip Cihazı
TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer Isıtma Sistemi Takip Cihazı
TFA 31.4016.02 Isıtma Sistemi Takip Cihazı
TFA Weatherhub Observer Yüzey Sıcaklık Probu
TFA 31.4016.02 Isıtma Tesisat Sıcaklık Takip Cihazı
TFA 31.4016.02 Isıtma Hattı Sıcaklık Takip Cihazı
TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer Seti

TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer Isıtma Sistemi Takip Cihazı

5,00
Fiyat : ₺2.663,06  + KDV
KDV Dahil : ₺3.142,40
₺261,87 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer Isıtma Sistemi Takip Cihazı

Weatherhu Observer Set
TFA 31.4016.02 Weatherhub Observer ısıtma sistemi takip cihazı; harici bir kablo sensör ile ısıtma hatlarında yüzey sıcaklığı ve dahili sensörleri ile bulunduğu ortamda sıcaklık ve nem ölçen, ölçtüğü verileri bir web tarayıcısı ile Weatherhub Observer sitesi üzerinden veya akıllı telefonunuzdan Weatherhub uygulaması ile kontrol edebileceğiniz bir sıcaklık ve nem takip cihazıdır. Yüzey sensörü ile birlikte kullanmak için yalıtımlı stikırlar, montaj malzemeleri ve ek olarak profesyonel su geçirmez bir sıcaklık sensörü set ile birlikte gelir. 

Belirleyeceğiniz alt ve üst limitlerin aşılması halinde akıllı telefonunuza bildirim olarak veya mail yoluyla alarm gönderir. 
Sistem 50 adete kadar sensör ile iletişim kurabilir. Böylece ek sensörler ile farklı noktalarda da sıcaklık ve nemi takip edebilirsiniz. 
Kablosuz sensör, ölçülen değerleri ağ geçidi modülü ve Internet aracılığıyla doğrudan bir sunucuya gönderir. Tüm veriler en az 90 gün boyunca kullanılabilir. 
Weatherhub Observer platformu üzerinden ölçülen değerler, PC, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde izlenebilir ve çok sayıda ek fonksiyon kullanılabilir. 
Değerler, belirli zaman aralıklarına (gün, hafta veya ay) göre ayarlanabilen açık bir grafik olarak görüntülenir. Veriler grafik olarak PDF veya CSV dosyası olarak metin formatında dışa aktarılabilir. Dışa aktarılan dosyalar e-posta ile gönderilebilir. 
Mail ile alarm için üyelik adresi haricinde 5 adet daha adres tanımlanabilir, böylece sistem limit aşımlarında toplamda 6 farklı adrese kadar alarm gönderebilir. 
Weatherhub Osberver platformu tamamen ücretsizdir ve ek kullanım ücreti veya abonelik maliyeti gerektirmez. 
Weatherhub uygulaması ile sadece akıllı telefon veya tablet üzerinden de ayrıca takip mümkündür. Limit aşımlarında telefona bildirim gönderir ve 90 günlük geçmiş değerler izlenebilir. Uygulama iOS ve Android sistemlerle uyumludur ve ilglili marketlerden ücretsiz olarak indirilebilir. 
Kablosuz sensör ölçtüğü değerleri maksimum 3,5 dakikada bir ağ geçidine iletir fakat son ölçülen değerlerdeki değişim 0.6°C (sıcaklık) ve 3% (nem)'den fazla olursa  hemen iletir. 

Sistem 1 adet 30.3302.02 sıcaklık ve nem sensörü, 1 adet ince yüzey tip sıcaklık sensörü, 1 adet profesyonel su geçirmez sıcaklık sensörü, 2 adet yalıtımlı stikır, 1 adet ağ geçidi, 1 adet Ethernet kablosu ve 1 adet adaptör ile birlikte set olarak gelir. 

Kablosuz sensör ile ağ geçidi açık alanda maksimum 200 metreye kadar iletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir. 

Not:  Dış ortam uygulamalarında kablosuz sensör kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz. 

Önemli Not: Weatherhub Observer sistemi ölçülen verileri bilgisayar, akıllı telefon veya tabletinize iletmek için 7/24 internet bağlantısı olan bir ADSL modeme ihtiyaç duyar! 


TFA 31.4016.02 Isıtma Sistemi Takip Cihazı Özellikler

Ağ geçidi, profesyonel sıcaklık kablosu sensörlü sıcaklık / nem transmitterı, ekstra düz sıcaklık kablosu sensörü, ağ geçidi için AC adaptörü, ağ kablosu, 2 x yalıtım yapışkan pedleri ve montaj kablosundan oluşan WEATHERHUB OBSERVER web izleme sisteminin kullanımı için başlangıç seti 
Sensörün bulunduğu ortamdaki sıcaklık ve nemin profesyonel olarak izlenmesi ve ekstra düz sıcaklık kablo sensörü ile ısıtma sistemindeki bir ölçüm noktasının eşzamanlı sıcaklık izlemesi için 
Alt ve üst limitler için alarm ayarlanabilir, limit aşımlarında 6 farklı mail adresine uyarı maili gönderebilir 
110 °C'ye kadar geniş ölçüm aralığına sahip yüksek hassasiyetli kablo sensörü 
Ölçüm verileri ağ geçidi ve İnternet üzerinden doğrudan bir sunucuya gönderilir daha sonra Weatherhub Observer sitesinden veya Weatherhub uygulamasından izlenebilir 
Veriler 3.5 dakikada bir güncellenir 
Kullanıcı tarafından ayarlanabilien alt ve üst limitlerin aşılması durumunda e-mail ile alarm verir 
Kaydedilen verilerin net bir grafik olarak görüntülenmesi, sabit zaman aralıklarına ayarlanabilir (gün, hafta veya ay) 
Sunucudaki veriler min. 90 gün saklanır 
Verileri PDF (grafik olarak) veya CSV dosyası (metin dosyası) olarak dışa aktarabilir 
Kayıtlı veriler e-mail ile dışarı aktarılabilir 
Kolay kurulum ve kullanım 
Weatherhub Observer platformu ücretsizdir ve herhangi bir ek ücret veya abonelik ücreti gerektirmez, sadece gerekli donanım ve internet bağlantısı için maliyetler ortaya çıkacaktır 
Tamamen tarayıcı tabanlı ve dolayısıyla neredeyse platformdan bağımsız, Windows, Apple ve Linux-PC'lerde Android, iOS ve Windows Phone ile kullanılabilir 
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz uygulama ile de ayrıca izlenebilir ve alarm durumlarında bildirim gönderebilir 
Almanca veya İngilizce dil ayarı 


Teknik Özellikler

 

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-40...+60°C

Hassasiyet

± 1 °C

Nem Ölçüm Aralığı

0...99%

Hassasiyet

± 4% (35 .. 75 % aralığında)

Harici Sensör Ölçüm Aralığı

-50...+110°C

Hassasiyet

± 0.5 °C

Sensör Kod

30.3302.02

İletişim Mesafesi

200 m (engelsiz açık alanda, max)

İletişim Frekansı

868 MHz

İletişim Aralığı

3.5 dakika

Harici Sensör Kablo Uzunluğu

1.5 metre

Güç

Sensör: 2 x AAA 1.5 V (dahil değildir) 
Ağ Geçidi: Adaptör (dahildir)

Ebatlar

Sensör: (L) 41 x (B) 35 x (H) 129 mm 
Ağ Geçidi: 40 (44) x 28 (32) x 104 mm

Ağırlık

516 gr.

Set İçerik

Ağ geçidi, profesyonel kablo sensörlü sıcaklık ve nem transmitterı, ekstra düz sıcaklık kablosu sensörü, 2 x yalıtım yapışkan pedleri ve montaj kablosu, güç adaptörü, Ethernet kablosu, kullanma kılavuzu

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR