• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
TFA 31.4012.02 Weatherhub Observer Online Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi
TFA 31.4012.02 Weatherhub Observer Online Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi
TFA 31.4012.02 Sıcaklık ve Nem Takip Cihazı
TFA 30.3312.02 Weatherhub Sensör
TFA Weatherhub Observer Ağ Geçidi

TFA 31.4012.02 Weatherhub Observer Online Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi

5,00
Fiyat : ₺2.484,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.931,12
₺244,26 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

TFA 31.4012.02 Weatherhub Observer Online Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi

Weatherhub ObserverHassas Nem Sensörü
TFA 31.4012.02 Weatherhub Observer online sıcaklık ve nem takip sistemi; kablosuz bir sensör aracılığıyla iç veya dış ortamda sıcaklık ve nem ölçen, ölçtüğü verileri bir web tarayıcısı ile Weatherhub Observer sitesi üzerinden veya akıllı telefonunuzdan Weatherhub uygulaması ile kontrol edebileceğiniz bir sıcaklık ve nem takip cihazıdır. 

Belirleyeceğiniz alt ve üst limitlerin aşılması halinde akıllı telefonunuza bildirim olarak veya mail yoluyla alarm gönderir. 
Sistem 50 adete kadar sensör ile iletişim kurabilir. Böylece ek sensörler ile farklı noktalarda da sıcaklık ve nemi takip edebilirsiniz. 
Kablosuz sensör, ölçülen değerleri ağ geçidi modülü ve Internet aracılığıyla doğrudan bir sunucuya gönderir. Tüm veriler en az 90 gün boyunca kullanılabilir. 
Weatherhub Observer platformu üzerinden ölçülen değerler, PC, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde izlenebilir ve çok sayıda ek fonksiyon kullanılabilir. 
Değerler, belirli zaman aralıklarına (gün, hafta veya ay) göre ayarlanabilen açık bir grafik olarak görüntülenir. Veriler grafik olarak PDF veya CSV dosyası olarak metin formatında dışa aktarılabilir. Dışa aktarılan dosyalar e-posta ile gönderilebilir. 
Mail ile alarm için üyelik adresi haricinde 5 adet daha adres tanımlanabilir, böylece sistem limit aşımlarında toplamda 6 farklı adrese kadar alarm gönderebilir. 
Weatherhub Osberver platformu tamamen ücretsizdir ve ek kullanım ücreti veya abonelik maliyeti gerektirmez. 
Weatherhub uygulaması ile sadece akıllı telefon veya tablet üzerinden de ayrıca takip mümkündür. Limit aşımlarında telefona bildirim gönderir ve 90 günlük geçmiş değerler izlenebilir. Uygulama iOS ve Android sistemlerle uyumludur ve ilglili marketlerden ücretsiz olarak indirilebilir. 
Kablosuz sensör ölçtüğü değerleri maksimum 7 dakikada bir ağ geçidine iletir fakat son ölçülen değerlerdeki değişim 0.6°C (sıcaklık) ve 3% (nem)'den fazla olursa  hemen iletir. 
Sistem 1 adet 30.3312.02 sıcaklık ve nem sensörü, 1 adet ağ geçidi, 1 adet Ethernet kablosu ve 1 adet adaptör ile birlikte set olarak gelir. 

Sistem, eczane, laboratuvar, endüstri, konut, iş, depolama ve soğutma odaları, tarım, bahçecilik, hayvancılık ve diğer profesyonel uygulamalar için idealdir. 

Kablosuz sensör ile ağ geçidi açık alanda maksimum 200 metreye kadar iletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir. 

Not:  Dış ortam uygulamalarında kablosuz sensör kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz. 

Önemli Not: Weatherhub Observer sistemi ölçülen verileri bilgisayar, akıllı telefon veya tabletinize iletmek için 7/24 internet bağlantısı olan bir ADSL modeme ihtiyaç duyar! 


TFA 31.4012.02 Sıcaklık ve Nem Takip Cihazı Özellikler

Sıcaklık ve nem sensörü, ağ geçidi, güç adaptörü ve LAN kablosundan oluşan Weatherhub Observer web izleme sisteminin kullanımı için başlangıç ​​seti
Sensörün bulunduğu yerde (iç veya dış mekan) ortam sıcaklığının ve nemin profesyonel olarak izlenmesi için 
Eczaneler, laboratuvarlar, sanayi, konut, iş, depolama ve soğutma odaları, kuluçka makinaları, tarım, bahçecilik ve hayvancılık için ideal 
Ölçüm verileri ağ geçidi ve İnternet üzerinden doğrudan bir sunucuya gönderilir daha sonra Weatherhub Observer sitesinden veya Weatherhub uygulamasından izlenebilir 
Veriler 7 dakikada bir güncellenir 
Kullanıcı tarafından ayarlanabilien alt ve üst limitlerin aşılması durumunda e-mail ile alarm verir 
Kaydedilen verilerin net bir grafik olarak görüntülenmesi, sabit zaman aralıklarına ayarlanabilir (gün, hafta veya ay) 
Sunucudaki veriler min. 90 gün saklanır 
Verileri PDF (grafik olarak) veya CSV dosyası (metin dosyası) olarak dışa aktarabilir 
Kayıtlı veriler e-mail ile dışarı aktarılabilir 
Kolay kurulum ve kullanım 
Weatherhub Observer platformu ücretsizdir ve herhangi bir ek ücret veya abonelik ücreti gerektirmez, sadece gerekli donanım ve internet bağlantısı için maliyetler ortaya çıkacaktır 
Tamamen tarayıcı tabanlı ve dolayısıyla neredeyse platformdan bağımsız, Windows, Apple ve Linux-PC'lerde Android, iOS ve Windows Phone ile kullanılabilir 
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz uygulama ile de ayrıca izlenebilir ve alarm durumlarında bildirim gönderebilir 
Almanca veya İngilizce dil ayarı 


Teknik Özellikler

 

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-40...+60°C

Hassasiyet

± 0.5 °C (-20...+60°C aralığında)

Nem Ölçüm Aralığı

1...99%

Hassasiyet

± 3% (20 … 90 % aralığında @20°C)

Sensör Kod

30.3312.02

İletişim Mesafesi

200 m (engelsiz açık alanda, max)

İletişim Frekansı

868 MHz

İletişim Aralığı

7 dakika

Güç

Sensör: 2 x AA 1.5 V (dahil değildir) 
Ağ Geçidi: Adaptör (dahildir)

Ebatlar

Sensör: (L) 43 (76) x (B) 23 (56) x (H) 160 (164) mm 
Ağ Geçidi: 40 (44) x 28 (32) x 104 mm

Ağırlık

543 gr.

Set İçerik

Ağ geçidi, sıcaklık ve nem sensörü, güç adaptörü, Ethernet kablosu, kullanma kılavuzu

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR