• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
TFA 31.4010.02 WH Observer 3 Sensörlü Sıcaklık Takip Cihazı
TFA 31.4010.02 WH Observer 3 Sensörlü Sıcaklık Takip Cihazı
TFA Weatherhub Observer Sensörü
TFA Weatherhub Observer Ağ Geçidi

TFA 31.4010.02 WH Observer 3 Sensörlü Sıcaklık Takip Cihazı

5,00
Fiyat : ₺3.643,20  + KDV
KDV Dahil : ₺4.298,98
₺358,25 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

TFA 31.4010.02 WH Observer 3 Sensörlü Sıcaklık Takip Cihazı

TFA Weatherhub Observer

TFA 31.4010.02 WH Observer 3 sensörlü sıcaklık takip cihazı; 3 adet kablosuz sıcaklık transmitterından oluşan bir Weatherhub Observer setidir. Transmitter dahili sensörüyle bulunduğu ortamın, harici sensörüyle buzdolabı veya havuz gibi noktaların sıcaklığını ölçebilir. Transmitter ölçtüğü değerleri kablosuz olarak ADSL modeme bağlı bir ağ geçidi modülüne iletir. İnternet bağlantısı ile veriler Weatherhub sunucularına iletir. Daha sonra bu verileri Weatherhub Observer sitesinden veya akıllı telefon veya tabletinize yükleyebileceğiniz Weatherhub uygulaması ile takip edebilirsiniz. 

Belirleyeceğiniz alt ve üst limitlerin aşılması halinde akıllı telefonunuza bildirim olarak veya mail yoluyla alarm gönderir. 
Sistem 50 adete kadar sensör ile iletişim kurabilir. Böylece ek sensörler ile farklı noktalarda da sıcaklığı takip edebilirsiniz. 
Kablosuz sensör, ölçülen değerleri ağ geçidi modülü ve Internet aracılığıyla doğrudan bir sunucuya gönderir. Tüm veriler en az 90 gün boyunca kullanılabilir. 
Weatherhub Observer platformu üzerinden ölçülen değerler, PC, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde izlenebilir ve çok sayıda ek fonksiyon kullanılabilir. 
Değerler, belirli zaman aralıklarına (gün, hafta veya ay) göre ayarlanabilen açık bir grafik olarak görüntülenir. Veriler grafik olarak PDF veya CSV dosyası olarak metin formatında dışa aktarılabilir. Dışa aktarılan dosyalar e-posta ile gönderilebilir. 
Mail ile alarm için üyelik adresi haricinde 5 adet daha adres tanımlanabilir, böylece sistem limit aşımlarında toplamda 6 farklı adrese kadar alarm gönderebilir. 
Weatherhub Osberver platformu tamamen ücretsizdir ve ek kullanım ücreti veya abonelik maliyeti gerektirmez. 
Kablosuz sensör ölçtüğü değerleri 7 dakikada bir ağ geçidine iletir ve Weatherhub Observer sisteminden günceller. 
Weatherhub uygulaması ile sadece akıllı telefon veya tablet üzerinden de ayrıca takip mümkündür. Limit aşımlarında telefona bildirim gönderir ve 90 günlük geçmiş değerler izlenebilir. Uygulama iOS ve Android sistemlerle uyumludur ve ilglili marketlerden ücretsiz olarak indirilebilir. 
Sistem 1 adet 30.3313.02 harici problu sıcaklık sensörü (harici sensör sadece sıcaklık ölçer), 1 adet ağ geçidi, 1 adet Ethernet kablosu ve 1 adet adaptör ile birlikte set olarak gelir. 

Sıcaklık takip cihazı, eczaneler, laboratuvarlar, endüstri, konut, iş, depolama ve soğutma odaları, yüzme havuzları, tarım, bahçecilik ve hayvancılık (teraryumlar, akvaryumlar, balık yetiştiriciliği vb.) ve diğer profesyonel uygulamalar için idealdir. 

Kablosuz sensör ile ağ geçidi açık alanda maksimum 200 metreye kadar iletişim kurabilir. Aradaki duvar, kapı, cam veya başka kablosuz yayınlar bu mesafeyi kısaltır hatta bağlantıyı koparabilir.

Not:  Dış ortam uygulamalarında kablosuz sensör kesinlikle doğrudan yağmura maruz kalmamalıdır. Kablosuz sensörü dış ortamda doğrudan güneş ve yağmur almayacak bir noktaya yerleştirmeniz doğru ölçüm ve sensör ömrü açısından önemlidir. Bu şartları sağlayamıyorsanız, isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 98.1114.02 sensör koruyucu siper ile kablosuz sensörü koruyabilirsiniz. 

Önemli Not: Weatherhub Observer sistemi ölçülen verileri bilgisayar, akıllı telefon veya tabletinize iletmek için 7/24 internet bağlantısı olan bir ADSL modeme ihtiyaç duyar! 

 

TFA 31.4010.02 3 Noktalı Sıcaklık Takip Sistemi Özellikler

Ağ geçidi, güç adaptörü ve LAN kablosu bulunan 3 adet kablo sensörlü sıcaklık vericisinden oluşan WEATHERHUB OBSERVER web izleme sistemi ile birlikte kullanılacak başlangıç seti 
Sensörün bulunduğu yerde (içeride veya dışarıda) ortam sıcaklığının izlenmesi ve su geçirmez kablo sensörü ile başka bir ölçüm noktasının eşzamanlı olarak izlenmesi için 
Alt ve üst limitler için alarm ayarlanabilir, limit aşımlarında 6 farklı mail adresine uyarı maili gönderebilir 
Eczaneler, laboratuvarlar, endüstri, konut, iş, depolama ve soğutma odaları, yüzme havuzları, tarım, bahçecilik ve hayvancılık (teraryumlar, akvaryumlar, balık yetiştiriciliği, kuluçka makineleri vb.) için ideal 
Sensör ölçtüğü değerleri her 7 dakikada bir günceller 
Ölçüm verileri ağ geçidi ve İnternet üzerinden doğrudan Weatherhub sistemine gönderilir 
Kolay kurulum ve kullanım 
Kaydedilen verilerin net bir grafik olarak görüntülenmesi, sabit zaman aralıklarına ayarlanabilir (gün, hafta veya ay) 
Sunucudaki veriler min. 90 gün saklanır 
Veriler PDF (grafik olarak) veya CSV dosyası (metin dosyası) olarak dışa aktarılabilir 
Kayıtlı veriler e-mail ile dışarı aktarılabilir 
Kolay kurulum ve kullanım 
Weatherhub Observer platformu ücretsizdir ve herhangi bir ek ücret veya abonelik ücreti gerektirmez, sadece gerekli donanım ve internet bağlantısı için maliyetler ortaya çıkacaktır 
Tamamen tarayıcı tabanlı ve dolayısıyla neredeyse platformdan bağımsız, Windows, Apple ve Linux-PC'lerde Android, iOS ve Windows Phone ile kullanılabilir 
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz uygulama ile de ayrıca izlenebilir ve alarm durumlarında bildirim gönderebilir 
Almanca veya İngilizce dil ayarı 

 

Teknik Özellikler

 

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-30...+60°C

Harici Sensör Ölçüm Aralığı

-30...+60°C

Hassasiyet

± 0.8 °C (0°C ... 40°C aralığında, geri kalanda ± 1 °C)

Sensör Kod

3x 30.3313.02

İletişim Mesafesi

200 m (engelsiz açık alanda, max)

İletişim Frekansı

868 MHz

İletişim Aralığı

7 dakika

Harici Sensör Kablo Uzunluğu

1.4 metre

Güç

Sensör: 2 x AAA 1.5 V (dahil değildir) 
Ağ Geçidi: Adaptör (dahildir)

Ebatlar

Sensör: (L) 41 (83) x (B) 35 (61) x (H) 129 (135) mm 
Ağ Geçidi: 40 (44) x 28 (32) x 104 mm

Ağırlık

511 gr.

Set İçerik

Ağ geçidi, 3 adet kablo problu sıcaklık transmitterı, güç adaptörü, Ethernet kablosu, kullanma kılavuzu

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR