');

TFA 14.1512.01 Küchen-Chef Fırın Termometresi

Fiyat : €38,50  + KDV
KDV Dahil : €45,43
TL Fiyat : ₺296,61(KDV Dahil)

TFA 14.1512.01 Küchen-Chef Fırın Termometresi

 

TFA 14.1512.01 Küchen-Chef fırın termometresi, hem fırında pişen etin iç sıcaklığını hem de fırın iç sıcaklığını ölçen, 300 derece sıcaklığa dayanıklı 1.2 metre kablolu paslanmaz çelik proba sahip bir cihazdır. Sesli görsel alarmı sayesinde fırın ve et ideal pişme derecesine geldiğinde sizi uyarır. Böylece etlerinizi istenen pişme derecesinde(az, orta veya iyi) servis edebilirsiniz.


TFA 14.1512.01 ile profesyonel aşçılar gibi et pişirebileceksiniz. Dijital barbekü et / fırın termometresi KÜCHEN-CHEF, doğru çekirdek sıcaklığına(et iç sıcaklığı) ve etinizin ideal pişme derecesine ulaştığında sizi bilgilendirir. Aynı zamanda, fırının maksimum ve minimum aralığını da izleyebilirsiniz.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik batırma probu tüm pişirme işlemi sırasında fırında veya barbekü ızgarasında kalabilir. Probu etin içine sokmanız ve ısıya dayanıklı kablolarını fırının dışına çıkartmanız yeterlidir.

Ekstra ince prob ucu hızlı ölçüm sağlar ve et yapısını korur.

İstenilen çekirdek sıcaklığına ulaşıldığında - veya fırın sıcaklığı programlanan aralıkta değilse - bir bip sesi ile bilgilendirilirsiniz.

Cihazı fırının yanına yerleştirin veya asın. Parlak aydınlatmalı ekran sayesinde cihazın kullanımı kolaydır ve okunması çok kolaydır. KÜCHEN-CHEF, düşük sıcaklıklarda yemek pişirmek için de idealdir.

 

Özellikler

Fırın ve et iç sıcaklığının aynı anda izlenmesi

Et iç sıcaklığı hedeflenen seviyeye ulaştığında ve fırın iç sıcaklığı ayarlanan aralığın dışında olduğunda sesli ve görsel alarm uyarısı

Ekran aydınlatma

Fırın veya ızgara için kullanılabilir, düşük sıcaklıklarda yemek pişirmek için de idealdir

Kullanıcı tarafından ayarlanabilen alt-üst limitli alarm

Saat

Kolay kullanım ve temizlik için membran düğmeleri

Ekstra ince ucu ve güvenli tutuş için pürüzlü sapı olan yüksek kaliteli paslanmaz çelik prob, anotlanmış alüminyum fiş bağlantısı

Bükülmeye karşı korumalı 1,2 m kablo

Montaj mıknatısı metal yüzeylere asılabilir veya stand ile masaüstü kullanılabilir

Kayıtlı TFA tasarımı

 

Teknik Özellikler

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-20 … +300°C

Kablo Uzunluğu

1.2 metre

Pil

2 x AAA 1.5 V (dahil değildir)

Ebatlar

64 x 20 x 99 mm

Ağırlık

82 gr.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.