');

TFA 14.1510.02 Küchen Chef Dijital Et Termometresi

Fiyat : €24,00  + KDV
KDV Dahil : ₺210,13
TL Fiyat : ₺210,13(KDV Dahil)

TFA 14.1510.02 Küchen Chef Dijital Et Termometresi

 

TFA 14.1510.02 Küchen-Chef dijital et termometresi, fırın, ızgara veya barbeküde pişen etin iç sıcaklığını ölçen, 300 derece sıcaklığa dayanıklı 1.2 metre kablolu paslanmaz çelik proba sahip bir cihazdır. Sesli görsel alarmı sayesinde et ideal pişme derecesine geldiğinde sizi uyarır. Böylece etinizi en uygun şekilde servis edebilirisiniz.

TFA 14.1510.02 ile %100 başarı garantisi olan bir profesyonel gibi et pişirebilirsiniz. Bunun nedeni, "KÜCHEN-CHEF" dijital et termometresinin, istenen çekirdek sıcaklığa ulaşıldığında bir bip sesi ile güvenilir şekilde sizi bilgilendirmesidir. Cihaz, her zaman ideal bir pişme derecesi sağlar böylece etinizi az, orta veya iyi pişmiş olarak servis edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik batırma probu, tüm pişirme işlemi boyunca fırında veya ızgarada kalabilir. Probu etin içine yerleştirin ve ısıya dayanıklı kabloyu fırından çıkarın. Ekstra ince prob ucu hızlı ölçüm sağlar ve et yapısını korur.

Cihazı fırının yanına yerleştirin veya asın. Parlak aydınlatmalı ekran sayesinde termometre kullanımı kolaydır ve okunması çok kolaydır. "KÜCHEN-CHEF" düşük sıcaklıklarda yemek pişirmek için bile idealdir.

Bu çok yönlü cihaz ayrıca yiyecek hazırlamadaki diğer uygulamalar için de kullanılabilir; bebek maması, reçel yapımı veya çikolata kütlesinin sıcaklık kontrolü için.

 

Özellikler

Mükemmel et pişirme!

Fırın ve barbekü ızgarasında çekirdek sıcaklığının izlenmesi

Hedef sıcaklığa ulaşıldığında sesli ve görsel alarm

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik prob

Aydınlatmalı ekran

Düşük sıcaklıklarda yemek pişirmek için fırında, ızgarada veya barbeküde de kullanılabilir

Saat

Kolay kullanım ve temizlik için membran düğmeler

Ekstra ince ucu ve güvenli tutuş için pürüzlü sapı olan yüksek kaliteli paslanmaz çelik prob, anotlanmış alüminyumdan fiş bağlantısı

Bükülmeye karşı korumalı 1,2 m kablo

Montaj mıknatısı ve stand ile

Kayıtlı TFA tasarımı

Mıknatıs ile metal yüzeylere asılabilir ve masaüstü kullanım

 

Teknik Özellikler

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-20 … +300°C

Kablo Uzunluğu

1.2 metre

Pil

2 x AAA 1.5 V (dahil değildir)

Ebatlar

64 x 20 x 99 mm

Ağırlık

80 gr.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.