• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 1500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
Testo Saveris 2-H1 Wifi Sıcaklık ve Nem Datalogger
Testo Saveris 2-H1 Wifi Sıcaklık ve Nem Datalogger

Testo Saveris 2-H1 Wifi Sıcaklık ve Nem Datalogger

5,00
Marka : Testo
Fiyat : ₺15.773,00  + KDV
KDV Dahil : ₺18.927,60
₺1.577,30 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Testo Saveris 2-H1 Wifi Sıcaklık ve Nem Datalogger


Testo Saveris 2-H1 sıcaklık ve nem kayıt cihazı; ölçtüğü değerleri WLAN ağını kullanarak bulut sunucuda saklamanızı ve online takip etmenizi sağlayan, eşik değerler aşıldığında e-mail ile sizi uyarabilen bir wifi datalogger cihazıdır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay bu datalogger ile nerede olursanız olun bilgisayar, akıllı telefon veya tablet ile verilerinizi online olarak kontrol edebilirsiniz. 

Not: Cihazla birlikte TÜRKAK akrediteli kalibrasyon sertifikasını almak için buraya tıklayınız.

Testo Saveris 2-H1 Wifi Datalogger


Testo Saveris 2-H1 Wifi Sıcaklık ve Nem Datalogger Özellikleri

- Testo Saveris 2-H1 wifi sıcaklık ve nem datalogger cihazı kablosuz olarak veri aktarımı yapan bir kayıt sitemine sahiptir.
- Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar üzerinden ölçüm yapılan değerlere her ortamda erişmek ve değerlendirme yapmak mümkündür. Böylece tüm ölçüm verilerine, istenilen zaman ve istenilen cihazda incelenebilir.
- Testo Saveris 2-H1 cihazının kolay bir kullanımı vardır, profesyonellik gerektirmez, PC kullanmayı bilen herkes Saveris sistemini kullanabilir.
- Kablosuz veri kayıt cihazları sıcaklığı ve nemi ayarlanabilir aralıklarla güvenilir bir şekilde kaydeder ve ölçüm değerlerini kablosuz LAN ile ayarlanan zaman aralıklarında Testo Bulut’a iletir.
- Temel bulut paketi ile kayıt ve iletim aralıkları 15 dk ... 24 sa aralığında ayarlanabilir.
- Cihazın 10.000 adetlik veri kayıt hafızası bulunmaktadır. 
- Dahili hafızası sayesinde olası wifi ağ kopmalarına karşı kayıtlı verileri saklar ve tekrar bağlanana kadar kayıt işlemi güvenli bir şekilde devam eder.  Böylece veri kaybını önlemiş olur.
- Testo Saveris 2 H1 wifi datalogger ile belirlediğiniz limit değerlerin aşılması durumunda e-posta veya SMS (opsiyonel olarak alınan Gelişmiş paket ile) ile alarm verme özelliğine sahiptir.
- Bu her zaman verileri takip edebilme özelliği, ilgili alanda olmasanız bile, kritik süreçlerin daima kontrol altında tutulmasını sağlar.
- Sıcaklık ve nem kayıt cihazı 4 x AA AlMn Mignon batarya ile yaklaşık olarak 12 ay çalışabilir
- Opsiyonel olarak satın alacağınız adaptör ile sürekli elektrik beslemesi ile kullanılabilir. Adaptör için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
- MAC adresi her cihazın arkasında yazılı bulunmaktadır.
- Testo Saveris 2-H1 datalogger depolar, ofisler, fabrikalar, müzeler veya kayıt edilmek istenen herhangi bir kapalı alandaki sıcaklık ve nem değerlerini online izlemek ve kontrol etmek için ideal bir dataloggerdır.
- Cihaz paketine; testo Saveris 2-H1; sıcaklığı ve bağıl nemi ölçmek için ekranlı kablosuz veri kayıt cihazı (WLAN), USB kablo, duvar monte aparatı, bataryalar ve üretici test sertifikası dahildir.

Önemli Not: Bu cihazı satın almadan önce mutlaka IT departmanınızdan görüş almanızı tavsiye ederiz. Ağ güvenliği açısından uygun olup olmadığını danışmanız ve iletişim portlarının açılması gerektiğini bildirmeniz sorunsuz bir kullanım sağlayacaktır.

Testo Saveris 2-H1 Online Datalogger

Testo Saveris Cep

Testo Saveris 2-H1 Wifi Datalogger Uygulama

Testo Saveris Mobil

Testo Saveris Şema


Testo Bulut paketleri: Temel (ücretsiz) ve Gelişmiş

Testo Bulut, testo Saveris 2 sisteminin kurulumu için merkezi işletim elemanıdır. Burada, Kablosuz veri kayıt cihazlarını yapılandırabilir, limit değer alarmlarını ayarlayabilir ve ölçüm verilerini değerlendirebilirsiniz. Tüm ölçüm değerlerine ve analiz fonksiyonlarına istediğiniz yerden her an internet bağlantılı akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan erişebilirsiniz. Testo Bulut'a erişebilmek için öncelikle www.saveris.net üzerinden kayıt yaptırmanız gerekir.
 
Testo Bulut’un kullanımı için, istenilen fonksiyonlara göre ücretsiz Temel Paket ve daha kapsamlı Gelişmiş Paket arasından seçiminizi yapabilirsiniz:

Testo Saveris Paketler


 


Testo Saveris 2-H1 Hızlı Kurulum:


Teknik Özellikler:

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-30°C … +50 °C

Sıcaklık Hassasiyeti

±0,5 °C

Sıcaklık Çözünürlüğü

0,1 °C

Nem Ölçüm Aralığı

0 … 100 % RH

Nem Hassasiyeti

±2 %

Nem Çözünürlüğü

0,1 %

Koruma Sınıfı

IP30

Ölçüm Sıklığı

Bulut lisansına bağlıdır;
Temel: 15 dk ... 24 sa / Gelişmiş: 1 dk ... 24 saat

Veri İletim Sıklığı

Bulut lisansına bağlıdır;
Temel: 15 dk ... 24 sa / Gelişmiş: 1 dk ... 24 saat

WLAN Bağlantı

sinyal iletimi: kablosuz; Muhtemel şifreleme yöntemleri: şifreleme olmadan, WEP, WPA, WPA2, WPA2 Enterprise Veri kayıt cihazları, MQTT standart protokolü üzerinden haberleşir ve SNTP zaman senkronizasyonu özelliğine sahiptir.

Hafıza

2x 10.000 adet

Çalışma Sıcaklığı

-30°C … +50°C

Güç Kaynağı

"4 x AA AlMn Mignon batarya; adaptör opsiyonel olarak temin edilebilir; -10 °C’nin altındaki sıcaklıklar için lütfen Energizer batarya 0515 0572 kullanın"

Batarya Ömrü

"12 ay (tipik değer, kablosuz LAN alt-yapıya bağlı) +25 °C’de, 15 dk’lık ölçüm ve veri iletim sıklığında Energizer bataryaları 0515 0572 ile -30 °C ve 15 dk’lık ölçüm ve veri iletim sıklığında"

Boyutlar

115 x 82 x 31 mm

Ağırlık

250 g

Etiketler
wifi datalogger,
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 1500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR