• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
Industrial Scientific Tango TX1 H2S Dedektörü
Industrial Scientific Tango TX1 H2S Dedektörü

Industrial Scientific Tango TX1 H2S Dedektörü

5,00
Fiyat : ₺6.147,90  + KDV
KDV Dahil : ₺7.254,52
₺806,06 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Industrial Scientific Tango TX1 Hidrojen Sülfür Dedektörü


Industrial Scientific Tango TX1 H2S dedektörü; 0 ila 500 ppm aralığında Hidrojen Sülfür gazını algılamak için çift sensör kullanan, 3 yıl sensör ömürüne sahip, yüksek işçi güvenliği sağlayan, hafif ve kompakt yapıda bir hidrojen sülfür ölçüm cihazıdır. 

Tango TX1 Hidrojen Sülfür Dedektörü


Tango TX1 Hidrojen Sülfür Ölçer Özellikler

- Industrial Scientific Tango TX1 H2S dedektörü, Hidrojen Sülfür (H2S) gazını algılamak ve ölçmek için çift sensör kullanan patentli DualSense® teknolojisine sahiptir. Bu, doğrulama testi sıklığından bağımsız olarak çalışanlara en iyi korumayı sunarken sensör arızası riskini azaltır. Bu yedek sensör, Tango TX1'i piyasadaki en güvenli tekli gaz dedektörlerinden biri yapar. 
- Cihaz hidrojen sülfür gazını 0 ila 500 ppm aralığında ve 0.1 ppm çözünürlükle ölçebilir. 
- Tango TX1 3 yıl ömürlü bir elektrokimyasal sensöre sahiptir. Ayrıca Industrial Scientific sitesine girip cihazınızı kayıt ederseniz ek olarak 3 senelik ömüre sahip bir sensör hakkına sahip olursunuz, böylece toplamda 6 yıl ömürlü bir dedektöre sahip olursunuz. (2020 senesinde aldığınız bir dedektörün sensörünün ömrü 2023 senesinde dolacaktır. Yeni sensörünüzü 2023 senesinde ücretsiz bir şekilde alabileceksiniz.) 
- Industrial Scientific Tango TX1 Hidrojen Sülfür dedektörü ATEX sertifikalı Exproof bir cihazdır. 
- Cihaz Grup 1 M1 kategorisi madencilik onaylıdır. 
- Tango TX1 hidrojen sülfür ölçer 3.6 V Li-SOCl2 pil ile çalışır. Pil 2 yıl ömürlüdür, tükendiğinde yenisi ile değiştirilebilir. 
- Dedektör 3 adet flaşlı LED (iki kırmızı, bir mavi) ile görsel, 100 dB şiddetinde sesli ve titreşimli alarm vererek kullanıcıyı uyarabilir. 
- Alarmları geniş ve arkadan aydınlatmalı LCD ekranda görüntüleyebilirsiniz. 
- Tango TX1 H2S dedektörü kredi kartı boyutlarında ve oldukça hafiftir. Personel yakasında sağlam klipsiyle basit bir şekilde taşınabilir. 
- Dedektörün sensörleri değiştirilebilir yapıdadır ve isteğe bağlı olarak satın alabileceğiniz 4 farklı sensör ile değiştirerek Karbonmonoksit (CO), Nitrojen Dioksit (NO2) ve Sülfür Dioksit (SO2) gazlarını da ölçebilirsiniz. 
- Tango TX1’in çok düzlemli sensör portlarının her biri üç yönden hava örneklemektedir; bu, bir veya iki düzlemin engellenmesi durumunda sürekli çalışmayı teşvik eder. 
- Tekli gaz ölçüm cihazı, gazı iki saniyelik aralıklarla ölçter ve her on saniyede bir sürekli olarak verileri günlüğe kaydeder, kayıt hafızası yaklaşık üç aylık verileri depolayabilir. Yeni veriler belleğe kaydedildikçe, eski verilerin üzerine yazılır. Veri hafızası tarih ve zaman etiketli olay günlüğünü kaydeder ve 60 alarm olayı ve 30 hata olayı için olay verilerini depolar. Ayrıca, 250 manuel kalibrasyon prosedürü ve doğrulama testi için verileri depolar. Veri kaydı, ayrıca satılan ünite uyumlu bir yerleştirme istasyonuna bağlandığında indirilebilir. 
- Dedektörün ilk kalibrasyonu ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılır, sonraki kalibrasyonlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Industrial Scientific Tango TX1 Hidrojen Sülfür Dedektörü


DualSense® Teknolojisi, DualSense özellikli aynı tipte iki sensörün tek bir sensör olarak kullanılmasını sağlar. DualSense sensörleri, atmosferdeki hedef gaz konsantrasyonunu aynı anda ölçer ancak birbirinden bağımsız olarak çalışır. Cihaz, tescilli bir algoritma kullanarak her sensörün verilerini tek bir gaz okuması görüntülemek için işlerken, her sensör ve türetilmiş DualSense "sanal" sensör için veri günlüklerini korur. 
Her sensör, yedek sensörünün arızalanması durumunda tek bir sensör olarak çalışmaya dönecektir. Bu, arızalı sensör değiştirilene kadar aletin çalışmaya devam etmesini sağlar.
 

Tango TX1 H2S Dedektörü


Teknik Özellikler

Hidrojen Sülfür Ölçüm Aralığı

0 … 500 ppm

Hidrojen Sülfür Çözünürlüğü

0.1 ppm

Sensör Garantisi

3 yıl

Ekran

Aydınlatmalı LCD

Tuş Takımı

2 Butonlu

Kasa Malzemesi

Üst kısım: Koruyucu kauçuk kalıplı polikarbonat
Alt kısım: iletken polikarbonat

Alarmlar

Üç flaş yayan görsel alarm LED (iki kırmızı; bir mavi)
100 dB şiddetinde sesli alarm
Titreşimli alarm

Boyutlar

99 x 51 x 35 mm

Ağırlık

126 gr.

Çalışma Şartları

-40 - 50°C, 15% - 95% (yoğuşmasız)

Batarya

3.6 V Li-SOCl2; 1.5AH, 2/3AA; değiştirilebilir

Koruma Sınıfı

IP66/67

Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR