• Kredi Kartına
  Taksit
 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Sertifika
 • Kapıda Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • Orjinal Ürün
 • Garantili Ürün
Hobo MX1101 Bluetooth Bağlantılı Sıcaklık ve Nem Datalogger
Hobo MX1101 Bluetooth Bağlantılı Sıcaklık ve Nem Datalogger

Hobo MX1101 Bluetooth Bağlantılı Sıcaklık ve Nem Datalogger

5,00
Marka : Onset HOBO
Fiyat : ₺3.763,50  + KDV
KDV Dahil : ₺4.440,93
₺370,08 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Hobo MX1101 Bluetooth Bağlantılı Sıcaklık ve Nem Datalogger


Hobo MX1101 Bluetooth bağlantılı sıcaklık ve nem datalogger; iç ortamlardaki sıcaklık ve bağıl nemi ölçüp dahili hafızasına kayıt edebilen, kayıtlı verileri Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefon, tablet veya Windows bilgisayarınıza iletebilen bir sıcaklık ve nem kayıt cihazıdır. Ücretsiz HOBOconnect® uygulamasını kullanarak, kaydediciyi kolayca yapılandırabilir, kayıtlı verileri grafik olarak analiz edebilir ve Excel formatında dışarı aktarabilirsiniz. 

TÜRKAK akrediteli datalogger kalibrasyon sertifikasını ayrıca satın almak için buraya tıklayınız.

Hobo MX1101 Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı

Hobo MX1101 Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı Özellikleri:

* Hobo MX1101 bluetooth bağlantılı sıcaklk ve nem datalogger dahili sensörleri aracılığı ile iç mekanlarda sıcaklık ve kayıt edebilen hassas bir veri kaydedicidir.
* Dataloggerı yapılandırmak, kayıtlı verileri analiz etmek ve Excel formatında dışarı aktarmak için ücretsiz HOBOConnect uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama iOS, Android ve Windows tabanlı cihazlara kolayca indirelibilir.
* Cihaz sadece Bluetooth arayüze sahip cihazlarla kablosuz bağlantı kurabilir, USB veya başka bir arayüzü bulunmamaktadır! Bluetooth iletişim mesafesi maksimum 30 metredir.
* Ücretsiz uygulamasını kullanarak kurulumu ve verileri indirmesi hızlı ve kolaydır.
* Çift satırlı LCD ekranında sıcaklık, nem, pil ve hafıza durumunu aynı anda görüntüleyebilir.
* Yüksek hasssasiyete sahip sensörleri sayesinde ±0.21°C sıcaklık ve ±2% nem hassasiyetinde ölçüm yapabilir.
* Geniş hafızası sayesinde 84.650 adet veriyi kayıt edebilir.
* Veri kayıt aralığı 1 saniye ile 18 saat arasında kullanıcı tarafından seçilebilir.
* Cihazın 4 farklı kayıt başlatma modu bulunmaktadır; Hemen (uygulama üzerinden ayarları yapıldıktan hemen sonra), Sonraki Kayıt Aralığında (seçilen kayıt aralığında otomatik olarak), Tuşa Basarak (cihazın sol üst tarafındaki tuşa 3 saniye basılı tutarak) ve Tarih/Saat (uygulama üzerinden belirleyebileceğiniz tarih ve saatte otomatik olarak).
* Hobo MX1101 sıcaklık ve nem kaydedicinin belledği 2 farklı şekilde ayarlanabilir; hafıza dolana kadar (hafıza dolduğunda kayıt durur) veya üstüne yazarak (hafıza dolduğunda ilk kayıtların üstüne yazar).
* Cihazın 4 farklı kayıt durdurma özelliği bulunur; Tuşa Basarak (cihazın sol üst tarafındaki tuşa 3 saniye basılı tutarak), Hiçbir Zaman (önceden belirlenmiş herhangi bir zaman diliminde durmasını istemiyorsanız bunu seçin), Tarih/Saat (uygulama üzerinden belirleyebileceğiniz tarih ve saatte otomatik olarak) ve Belirli Zaman Dilimi (cihaz belirleyeceğiniz zaman süreci bitene kadar kayıt eder, örn; 30 gün).
* Tuşa basarak kayıt durdurma seçeneği seçildiğinde "Tuş ile yeniden başlat" özelliği kullanılabilir. Bu özellik sayesinde cihazın sol üst tarafındaki tuşa basarak kaydı durdurabilir ve ardından aynı tuşu kullanarak kayda kaldığı yerden devam edebilirsiniz.
* Uygulama üzerinden LCD ekran açıp kapatılabilir, böylece pilden tasarruf edebilirsiniz. Kayıt işlemi sürerken sol üst kısımdaki tuşa 1 saniye boyunca basılı tutarak ekranı geçici olarak açabilirsiniz.
* Ölçüm yapılacak parametrelerin sensörleri uygulama üzerinden seçilebilir. Dilediğiniz zaman sıcaklık veya nem sensörünü aktif veya pasif hale getirebilirsiniz. Çiğlenme noktasını hesaplamak için her iki sensörün de aktif edilmesi gereklidir.
* Hobo MX1101 sıcaklık ve nem kayıt cihazı belirlenen alt ve üst limitler dışına çıktığı zaman sesli ve görsel alarm verilebilir. Bu imitler uygulama üzerinden ayarlabilir.
* Alt ve üst limit alarmlarının süreleri kümülatif ve ardışık olarak seçilebilir.
* Kümülatif alarm; kayıt sırasında herhangi bir zamanda sensör okuması seçilen süre için kabul edilebilir aralığın dışına 1 kez bile çıktığında alarm devreye girer. Örneğin, yüksek alarm 25°C'ye ve süre 30 dakikaya ayarlanırsa, sensör okumaları, kaydedici yapılandırıldıktan sonra toplam 30 dakika içinde 1 kez bile 25°C'nin üzerinde olduğunda alarm devreye girer.
* Ardışık alarm; sensör okuması, seçilen süre boyunca sürekli olarak kabul edilebilir aralığın dışına çıktığında alarm devreye girer. Örneğin, yüksek alarm 25°C'ye ve süre 30 dakikaya ayarlıysa, alarm yalnızca, sürekli 30 dakikalık bir süre boyunca tüm sensör okumaları 25°C veya üzerindeyse alarm verir.
* Sesli alarm uygulama üzerinden devreye alınabilir. Sesli alarm devreye girdiğinde 30 saniyede 1 bip sesi ile uyarı verir. Sesli alarmı uygulam üzerinden veya tuşa basarak kapatabilirsiniz. Sesli alarm pilin çabuk tükenmesine yol açar!
* Datalogger 3 farklı kayıt modu ile kayıt tutabilir; sabit, istatistiki ve burst (seri) modları.
* Burst kayıt modu sayesinde ölçülen değerler belirli sınırların üzerinde veya altında olduğunda verilerin farklı bir zaman aralığında (daha sık) cihaza kaydedilmesini sağlar.
* İstatistiki kayıt modu seçildiğinde cihaz normal kayıt aralığı dışında en yüksek değeri, en düşük değeri, ortalama değeri ve standart sapmayı otomatik olarak hesaplar ve bunlar kayıtlar indirilirken tabloda gösterilir.
* Uygulama üzerinden cihaza parola belirlenerek kayıtlar güvenlik altına alınabilir.
* Cihaz arkasındaki mıknatıslar sayesinde metal yüzeylere tutturulabilir.
* Hobo MX1101 pilleri, çift taraflı bant ve cırt bantlarla birlikte gelir.

Hobo MX1101 Sıcaklık ve Nem Datalogger


ÜCRETSİZ UYGULAMALARI AŞAĞIDAKİ LOGOLARA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ;


Hobo MX1101 Sıcaklık ve Nem Kaydedici


 Hobo MX1101 Sıcaklık Hassasiyet Tablosu

Teknik Özellikler

Sıcaklık Ölçüm Aralığı

-20° ... 70°C

Sıcaklık Ölçüm Hassasiyeti

±0.21°C (0° ... 50°C aralığında)

Sıcaklık Ölçüm Çözünürlüğü

0.024°C @ 25°C

Sıcaklık Yıllık Sapma

<0.1°C

Sıcaklık Tepki Süresi

7,5 dakika

Nem Ölçüm Aralığı

1% ... 90% (yoğuşmasız)

Nem Ölçüm Hassasiyeti

20% … 8%0 aralığında: ±2.0% - ±4.5% (maks)
Geri kalan aralıklarda ±6%

Nem Ölçüm Çözünürlüğü

0.01%

Nem Yıllık Sapma

<1%

Nem Tepki Süresi

20 saniye

Arayüz Bağlantısı

Bluetooth Smart (Bluetooth Low Energy, Bluetooth 4.0)

Bluetooth İletişim Mesafesi

30 metre (maks, görüş hattı)

Çalışma Şartları

-20° ... 70°C; 0 ... 95% RH (yoğuşmasız)

Zaman Hassasiyeti

Ayda ±1 dakika

Güç

2x AAA 1.5 V pil

Pil Ömrü

1 yıl, tipik olarak 1 dakikalık kayıt aralığı. Daha hızlı kayıt ve/veya istatistik örnekleme aralıkları, seri kayıt moduna girme ve uygulamaya bağlı kalma, pil ömrünü etkiler. Aşırı okumalar, sesli alarmlar ve çağrıların tümü pil ömrünü etkiler. Görsel alarmlar ve diğer olayların pil ömrü üzerinde marjinal bir etkisi olabilir.

Hafıza

128 KB (84.650 adet)

LCD çalışma sıcaklığı

0° ... 50°C aralığında

Koruma Sınıf

IP50

Boyutlar

3.66 x 8.48 x 2.29 cm

Ağırlık

56 gr.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • Müşteri
  Memnuniyeti
 • Kredi Kartına
  Taksit
 • SSL Sertifikası ile
  Yüksek Güvenlik
 • Kapıda
  Ödeme
 • 500TL Üzeri
  Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR